MAX803SQ293D2T1G datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MAX803SQ293D2T1G
  • Производитель
    ON Semiconductor
  • Описание
    ON Semiconductor MAX803SQ293D2T1G Mounting Type: Surface Mount Number Of Voltages Monitored: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Output: Open Drain or Open Collector Package / Case: SC-70-3, SOT-323-3 Reset: Active Low Reset Timeout: 20 ms Minimum Series: - Type: Simple Reset/Power-On Reset Voltage - Threshold: 2.93V Product Category: Supervisory Circuits RoHS: yes Number of Voltages Monitored: 1 Monitored Voltage: 1.2 V to 4.9 V Undervoltage Threshold: 2.93 V Overvoltage Threshold: 2.96 V Output Type: Open Collector / Drain Manual Reset: Not Resettable Watchdog: No Watchdog Battery Backup Switching: No Backup Power-Up Reset Delay (Typ): 66 ms Supply Voltage - Max: 5.5 V Maximum Operating Temperature: + 105 C Mounting Style: SMD/SMT Chip Enable Signals: No Minimum Operating Temperature: - 40 C Power Fail Detection: No Factory Pack Quantity: 3000 Supply Current (Typ): 0.8 uA Supply Voltage - Min: 1 V Package: SC-70